10 (piątek) i 11 września (sobota) w godzinach 10:00-13:30 zapraszamy na spotkania informacyjne online (na platformie Zoom), dotyczące konkursu na projekty interwencyjne w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Spotkanie 11 września będzie tłumaczone na polski język migowy.

Podczas spotkań omówimy najważniejsze założenia i wytyczne dotyczące pierwszej tury naboru ciągłego na projekty interwencyjne, która potrwa od 7 września do 30 grudnia br. W tym czasie będzie można złożyć wnioski w pięciu kolejnych terminach. Pełna dokumentacja konkursowa pojawi się na stronie Programu 7 września br. (po godzinie 12:00) w zakładce „Granty”.

Spotkania informacyjne będą miały charakter interaktywny, dzięki czemu wszystkie osoby uczestniczące będą mogły zadać pytania, uzyskać przydatne informacje czy wyjaśnić wątpliwości.

W trakcie spotkań:

  • opowiemy, na jakie działania będzie można pozyskać środki w ramach tego konkursu, tj. co rozumiemy przez projekty interwencyjne;
  • przeanalizujemy ogłoszenie konkursowe: wymagania formalne i procedury;
  • prześledzimy wniosek grantowy w Generatorze ( internetowym narzędziu do składania wniosków);
  • pokażemy budżet i przykłady kosztów kwalifikowanych;
  • odpowiemy na pytania i postaramy się rozwiać Wasze wątpliwości.

Spotkania poprowadzą członkinie i członkowie Zespołu Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Więcej informacji i linki do rejestracji:

Poza spotkaniami informacyjnymi planujemy również webinarium poświęcone projektom interwencyjnym. Webinarium odbędzie się 15 września (środa) w godzinach 11:00-12:00, a więcej informacji i link do rejestracji opublikujemy na początku przyszłego tygodnia.